Warsztat: „Moje bezpieczne dziecko. Jak efektywnie rozmawiać z dzieckiem na trudne tematy?”

4 czerwca 2019

Szanowni Państwo,

W związku z wydarzeniami, które miały miejsce w ostatnich tygodniach w polskich szkołach (agresywne zachowanie ucznia wobec innego ucznia z użyciem niebezpiecznego narzędzia oraz atak ucznia na szkołę), przygotowaliśmy propozycję warsztatów psychoedukacyjnych dla rodziców pt.: „Moje bezpieczne dziecko. Jak efektywnie rozmawiać z dzieckiem na trudne tematy?”. Celem warsztatu jest przekazanie rodzicom wiedzy oraz podstawowych umiejętności w zakresie rozmowy z dziećmi na temat ich bezpieczeństwa, zagrożeń współczesnego świata, z którymi stykają się dzieci, a także wsparcie kompetencji rodzicielskich w zakresie konstruktywnej komunikacji z dziećmi.

PLAKAT: plakat warsztatu Moje bezpieczne dziecko

Z poważaniem,

Psycholodzy Poradni nr 13,