Zaproszenie na debatę Przyszłość demokracji: szanse i zagrożenia, 18 października.

2 października 2019

Szanowni Państwo,

Młodzi Polacy mają mało przestrzeni na rozmowę o wydarzeniach z historii najnowszej i o bieżących procesach toczących się w zglobalizowanym świecie. W efekcie brakuje im wiedzy, trudno im wyrobić sobie własne zdanie, są podatni na radykałów oferujących łatwe diagnozy i recepty.

Zapraszamy uczniów z warszawskich szkół ponadpodstawowych na spotkanie zatytułowane Przyszłość demokracji : szanse i zagrożenia – wykład połączony z debatą. Wydarzenie to odbędzie się 18 października w godz. 9.30.-12.30 w Muzeum POLIN. Jest ono organizowane jest w ramach projektu O demokracji w Warszawie, współfinansowanego przez Urząd m.st. Warszawy, a realizowanego przez Fundację Civis Polonus. Więcej informacji o projekcie i o spotkaniu znajdziecie Państwo w załączniku.

O demokracji_spotkanie

Można uczestniczyć w pojedynczych spotkaniach w ramach projektu ale też w całym cyklu 7 spotkań.